Ексклюзивні новини з «CHARITY WEEKEND» від Надії Матвєєвої

Все буде добре

10 вересня на «Арт-завод Платформа» відбулася одна з наймасштабніших благодійних подій осені – «Здоровий день» для всієї родини, в рамках проекту «CHARITY WEEKEND». Організаторами заходу є ведуча програми «Сюрприз! Сюрприз!» на Телеканалі СТБ Маша Єфросініна та фонд «Твоя опора». Захід зібрав безліч зірок шоу-бізнесу та відомих спортсменів. Як спорт впливає на особисте життя знаменитостей, а також секрети підтримки себе у відмінній формі – дізнавалася Надія Матвєєва!

Читайте також: «Charity chain» від Маші Єфросініної та Валерії Гуземи: зібрано майже 800 000 на лікування дітей

«CHARITY WEEKEND» проводиться вже вдруге. Маша Єфросініна запросила українців провести здоровий день разом з улюбленими зірками та допомогти зібрати кошти на потреби й лікування хворих дітей. Своїм прикладом ведуча демонструє, як любов до спорту допомагає не тільки підтримувати себе у відмінній формі, а й творити добрі справи.

Маша Єфросініна, організатор «CHARITY WEEKEND»:

«Коли ти у відмінній формі, тримаєш поставу, світишся зсередини, чоловіки обов’язково звернуть на це увагу. Їх приваблюють впевнені в собі жінки. Але з особистого досвіду можу сказати, що це не головне. Мій чоловік вважав мене найкрасивішою навіть із зайвою вагою. І почуття того, що я прекрасна, допомогло мені змінитися. Тому, дівчата, це не головне. Займайтеся собою, своїм внутрішнім світом, побільше рухайтеся, стежте за харчуванням. І тоді вам не потрібно буде переживати з приводу зайвих кілограмів та не тільки».

Читайте також: STB Stories: Маша Єфросініна показала, як готувалася до Charity Weekend

Ксенія Литвинова, тренер Маші Єфросініної:

«Спорт може зв’язати двох людей, навіть різного віку. Я старша від свого чоловіка. Але він зміг завоювати мене, прив’язати до себе. А цей факт був дуже важливим для мене».

Андрій Хомицький, тренер Насті Каменських:

«Будь-яке визначення фізичного тренування – це постійна робота з головою. Людину, перш за все, треба налаштувати на правильний лад. І тільки потім тренувати й займатися харчуванням ».

Лілія Подкопаєва, спортсменка:

«Я схудла, коли закохалася. І зі своїм першим чоловіком Тимофієм Нагорним  познайомилася завдяки спорту. Йдіть від тих чоловіків, які говорять, що ви повна. Якщо людину кохають, то такою, якою вона є. І неважливо, яка ваша вага, важливо те, що у вас всередині».

Читайте також: Charity Weekend з Машею Єфросініною: як пройшов «Здоровий день»?

Олена Кравець, актриса:

«Поділюся своїм секретом схуднення. Мій тренер виявився руйнівником міфів. У розпорядку дня останнє прийняття їжі у мене не за 2 години, а саме перед сном. Це білок та овочі. Вночі ви теж худнете, бо організму потрібно більше енергії на перетравлення клітковини, ніж корисного жиру. Я не люблю бути голодною, їсти маленькими порціями, обмежувати себе в чомусь. Я їм повноцінно п’ять разів на день, і мені це подобається. Бо для того, щоб схуднути, вам має подобатися те, що ви робите».

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре