Аеробно-силовий комплекс від учасника «Зважених та щасливих» Вови Однорога

Все буде добре

Колишній учасник «Зважених та щасливих» та тренер Вова Одноріг розробив спеціальний аеробно-силовий комплекс, який сподобається всім, хто хоче схуднути, але не має достатньо часу на тренування. Так, витративши всього 15 хвилин в день, можна буде схуднути до 5 кг за 2 тижні. Особливість цього комплексу в тому, що він базується на інтенсивному аеробно-силовому навантаженні. Саме тому він такий ефективний, хоч їм і не потрібно дуже довго займатися. Робити таку зарядку краще всього вранці натщесерце, і тільки через годину після неї потрібно снідати. У такому випадку організм буде протягом дня витрачати більше калорій. Так що займайтеся і вже через 2 тижні побачите результат!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.