Безшумнк тренування для ідеальної фігури

Все буде добре

Скакалка і махи – дійсно величезний шок для сусідів! Особливо в квартирах з тонкими стінами. Але не хвилюйтеся, все можна вирішити! Є максимально ефективні вправи з мінімальним рівнем шуму! Вони називаються статичними. Тренер Ігор Обуховський покаже цей комплекс, який складається з 5 вправ. Завдяки йому за 2 тижні тренувань ви приберете 3 зайвих кілограми і позбавитеся від зайвих сантиметрів на стегнах і животі! Крім того, протипоказання для цього комплексу мінімальні – по суті – тільки серйозні захворювання серцево-судинної системи! Займайтеся із задоволенням!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.