Боді-атака – високоінтенсивне тренування для ідеальних форм!

Все буде добре

Хочете важити на п’ять кілограмів менше вже через тиждень? Прямо зараз ми вам розповімо про супердієве жиросспалююче тренування «Боді-атака», яке набирає неймовірну популярність у фітнес-центрах.

Боді-атака – це комплекс, повністю заснований на стрибкових та бігових елементах – це неймовірно жиросспалююче тренування. Боді-атака – це високо інтенсивна інтервальна тренування, особливість якої полягає в тому, що вправи робляться в дуже швидкому темпі і підібрані так, щоб задіяти якомога більше м’язів. Завдяки такому тренуванню зайві кілограми почнуть танути буквально на очах.

Всі вправи включають в себе біг і стрибки, завдяки чому відбувається інтенсивне зміцнення серцево-судинної системи. Але будьте обережні – якщо у вас хворе серце, такий божевільний темп вам протипоказаний. Крім того, фахівці радять стежити за пульсом і людям зі здоровим серцем, особливо новачкам в спорті, як тільки серце почне вистрибувати з грудей – зменшуйте темп. Показник пульсу має бути – 60-74 удари на хвилину!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.