Тепер у хаті не пахне котом! Дивіться 7 лютого

Все буде добре

Дивіться сьогодні (7 лютого) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

ТОП-3 способи, які привчать Вашого чоловіка доглядати за вами

Поруч з чоловіком хочеться відчувати себе жінкою завжди і не важливо, скільки ви разом. І якщо ви забули, коли чоловік в останній раз подавав вам руку, допомагав одягти пальто, або пропускав вперед, то поради від наших експертів Марини Шевченко і Наталії Левензон допоможуть знову стати чоловікові галантним і уважним до вас!

Секрети схуднення від балерини

Хочете скоріше повернутись у форму після пологів? Стрункість ніжок вам поверне комплекс від прима-балерини оперного театру Катерини Кухар! Сьогодні Катя покаже п’ять вправ, які при досить щадному режимі, приведуть м’язи ніг і сідниць в тонус!

ДІТИ МАЙСТЕР ШЕФ ПРОТИ магазин СОЛОДОЩІВ! ЧАСТИНА 2: Твікс

«MixMaster» Даня Ківа впевнений: магазинному батончики з карамеллю краще віддати перевагу його домашный інтерпретації, але ведуча Надія Матвєєва сумнівається, що вони вийдуть такими ж на смак, як оригінал. Чи зуміє Даня приготувати солодкі батончики так, що не відрізниш де який, ви дізнаєтеся зовсім скоро!

НОВИЙ ЦИКЛ: Битва б’юті-блогерів! Визначаємо кращого блогера країни за версією ВБД

Гаряча битва за звання кращого б’юті-блогера країни триває! У сьогоднішньому бою змагатимуться два нові учасники. Які випробування для них приготували наші експерти – Олена Мельник, Ольга Метельська і Діма Коляденко? І хто пройде до фіналу: яскрава Юлія Бутенко або цінителька природної краси Вікторія Кліпіна? Дізнайтеся першими!

Тест-драйв способів, які допоможуть позбутися запаху котячої сечі на килимі

Ваш кіт-пустун напаскудив прямо на килим, і тепер неприємний запах красномовно говорить про його жахливий вчинок? Ви не єдині, хто потрапив в таку недоладну ситуацію, головне все можна виправити! Самвел Адамян знайшов кілька способів позбавлення від запаху сечі, не пропустіть дізнатися, який з них виявиться найбільш дієвим!