Що колумбійці люблять більше, ніж м’ясо? Пригоди Ектора та Ані дивіться 23 квітня

Все буде добре

Дивіться сьогодні (23 квітня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Колумбія. Букараманга 2

Пригоди Ектора і його коханої дівчини Ані по Букараманзі тривають! Сьогодні ви побачите, чому звичайний похід на ринок загрожує обернутися для Ані справжнім стресом, і що колумбійці люблять більше, ніж м’ясо! Не пропустіть найцікавішого!

Бажаєте, щоб на вас звертали увагу чоловіка? Всього 5 вправ і ви зможете підвищити свою сексуальність!

Ви перестали ловити на собі захоплені погляди чоловіків? Повернути сексуальність і магнетизм вам допоможуть п’ять простих вправ від Світлани Вольнової, яка після розлучення з чоловіком знайшла справжнє кохання! Приєднуйтесь до нашого тренування!

Свято для фігури: італійський весняний салат!

Мрієте влаштувати особисте життя і залучити любов? Мольфарка Магдалена впевнена, в цьому вам допоможе … салат! Які три секретних інгредієнта посприяють вашому щастю, ви дізнаєтеся сьогодні разом з актрисою Катериною Колесник, яка теж мріє зустріти свою любов!

Маска зі спіруліною. Блискавичний ефект – мінус п’ять років!

Обставини вимагають виглядати молодо і свіжо, а часу зовсім не вистачає? Ольга Метельська знає, яка палочка-виручалочка всього за одну процедуру, вигідно змінить вашу шкіру – маска зі спіруліною володіє блискавичним ефектом омолодження і доступна кожній господині!

Всі подруги обзаздряться! Робимо стильний гаманець з фетру!

Ви соромитеся свого гаманця, який вже порядком зносився? Ольга Волкова сьогодні покаже, як усього за 50 гривень зробити новий універсальний гаманець з відділами для карток, купюр і дрібниці. Це простіше ніж ви думаєте!

Я – покинута чоловіком! Або чому від мене йдуть чоловіки?

Ви давно мрієте про сім’ю, дітей і домашнє вогнище, але кожні нові стосунки закінчуються тим, що чоловік просто йде від вас? Сьогодні психолог Анна Кушнерук розповість, що може бути істинною причиною невдачі, яких помилок ні в якому разі не можна допускати і як припинити низку поразок!