Чудове перевтілення касира. Дивіться 5 грудня

Все буде добре

Дивіться сьогодні (5 грудня) о 16:00 у тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Чоловік перестав чистити зуби, голитися і приймати душ? 5 таємних жіночих хитрощів змусять будь-якого чоловіка доглядати за собою!

Ваш чоловік перетворився у нечепуру – постійно ходить у брудному одязі і взутті, перестав регулярно митися і навіть зуби чистить через раз? Здобути перемогу над неохайністю допоможе звичайна дитяча крейда! Що з нею робити розповість психолог Наталія Холоденко, а також порадами як перетворити чоловіка на справжнього чистьоху поділяться «досвідчені дружини» Алла Ковальчук та Марина Шевченко.

Топ-5 вправ, завдяки яким ваші діти будуть займатися спортом із задоволенням

Ви розумієте всю важливість і користь спорту, але зовсім не знаєте як прищепити любов до зарядки своїй дитині? Головне – правильно підібраний комплекс! Сьогодні чудова матуся Лілія Ребрик покаже для вас і Даші Трегубової ігровий комплекс зарядки, який зацікавить всіх діток без винятку!

Експрес-перевтілення до Нового Року

Професіонали перетворень – Олена Мельник та Діма Коляденко беруться за нову історію! Сьогодні експерти мають з сірої мишки зробити справжню леді! Але чи ризикне героїня Наталя прийняти свій новий яскравий образ? Дізнаєтеся зовсім скоро!

Як боротися з післяпологовою депресією

Так буває, що після народження дитини, замість радості материнства, жінка впадає у післяпологову депресію. Як швидше вийти з цього стану знають наші експерти – Марина Шевченко, Ольга Мартиновська і Катерина Павлюченко! Сьогодні молоді мами поділяться особистим досвідом, який допоміг їм перестати відчувати себе абсолютно розбитою і нещасною.

Астропрогноз

На цьому тижні Місяць знаходиться у зростаючої фазі, що сприятливо впливає на сферу бізнесу і фінансів. Екстрасенс Анна Гальерс підкаже, у який день вам необхідно намалювати на своєму тілі таємний символ, щоб ваші справи пішли у гору, а фінансовий добробут покращився у кілька разів. А також не пропустіть астропрогноз на найближчий тиждень!