Робимо оберіг-підкову до Нового Року. Дивіться 23 грудня

Все буде добре

Дивіться сьогодні (23 грудня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Хочете захистити свій організм від наслідків святкового переїдання? Допоможуть 5 доступних продуктів!

Щоб новорічне застілля не позначилося на здоров’ї всієї родини, і Ви не опинилися після святкової ночі на лікарняному ліжку, скористайтеся порадами дієтолога Світлани Фус. Вона розповість, які продукти допоможуть запобігти таким наслідкам переїдання, як тяжкість, здуття, кольки і уповільнене травлення.

Передноворічні клопоти викликають стрес і втому? Вам допоможе самомасаж Чампі

Часом передноворічної метушні і турбот так багато, що починає боліти голова і втома долає нас. Аніта Луценко впевнена, що це можна легко виправити! Сьогодні зірковий тренер поділиться технікою унікального 10-хвилинного індійського масажу голови Чампі, який зніме напругу і головний біль. Ви швидко відновите втрачені сили і піднімете собі настрій!

Курка в листковому тісті

Навіть звичайну курку можна приготувати так, що всі гості облизуватимуть пальчики! Алла Ковальчук сьогодні покаже всі етапи приготування курячої грудки з журавлинним джемом, загорнуту в ніжне листкове тісто. Вона готується не важче запеченої птиці, а її смак гідний найвищих похвал!

Тиждень зіркових тортів з усього світу для вашого святкового столу: Опера

Вам давно сподобався торт Опера, але здається, що з його приготуванням впорається тільки професіонал? Ви без зусиль прикрасите ним свій святковий стіл, якщо прислухаєтесь порад професійного кондитера Лізи Глинської! Вона знає, що допоможе вам приготувати французьку смакоту просто і без зусиль!

Видаляємо небажані волосся за допомогою … .ніткі!

Епіляція – це значний стрес для нашої шкіри, який стає справжньою проблемою, особливо якщо робиться на обличчі. За допомогою спеціальної техніки трідінг ви зробите епіляцію ніжних ділянок шкіри без опіків, подразнень і висипань! Ольга Метельська покаже, як цю дорогу салонну процедуру зробити у себе вдома!

Втомилися від невдач? Ви забудете про них назавжди, зробивши оберіг-підкову!

Цього року Віктор Перехрест не міг довго затриматися ні на одній роботі і неймовірно втомився від невдач. Вам теж здається, що ваше невезіння має магічний характер? Просто візьміть підкову! Мольфарка Магдалена сьогодні розповість, як зробити з неї оберіг, що допоможе закликати удачу і принесе добробут та щастя у ваш дім!