День з Ольгою Сумською: як не виростити мамія

Все буде добре

Сьогодні у нас унікальний випадок! Надія Матвєєва отримала незвичайний лист від чоловіка, який попросив її про допомогу: «Дуже прошу Вас передати цей лист Олі Сумській, оскільки вона – кумир моєї дружини. Вона не пропускає жодної передачі або фільму з її участю, захоплюється нею не лише як акторкою, але і як жінкою, прислухається до кожної її поради у вашій програмі. Дуже хочу, щоб вона допомогла мені вплинути на дружину, яка занадто сильно опікується нашим чотирирічним сином. Вона досі годує його з ложечки, спить з ним, одягає, застібає гудзики і навіть водить в туалет! А він же хлопчик! Інші діти вже давним-давно все це роблять самостійно. Всі мої зауваження дружина сприймає вороже, каже, що я – бездушний. А я просто боюся, що мій син виросте слабовільним. Вся надія на Ольгу Сумську!». Дивіться більше!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.