Дієтичний плов з хамсою – в 3 рази дешевше за м’ясний

Все буде добре

Незважаючи на різноманіття риби в країнах Середземномор’я, королевою вважають саме хамсу! Всім відома її користь, адже вона містить вітамін РР та ряд мікроелементів, завдяки чому вживання хамси сприяє зниженню рівня холестерину та укріпленню кровоносних судин. У Туреччині хамса вважається одним із найкращих рибних делікатесів. Відомо понад 40 рецептів, до яких входить хамса. Серед цих страв є навіть десерти. Та понад усе туркам подобається традиційний святковий плов з хамсою, адже м’ясо цієї маленької, проте дуже поживної рибки, чудово смакує з рисом. Крім того, плов з хамсою має святковий вигляд, і більше схожий на пиріг з хрусткою рибною скоринкою, розрізавши яку, не можна втриматись, аби не скуштувати рис, тушкований з ароматними травами. І сьогодні кулінар Сергій Калінін поділиться рецептом цієї вишуканої і дієтичної страви, яка дешевша в 3 рази, аніж м’ясна! Читайте рецепт тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.