Експерти протестують методи, як зігріти ноги у мороз! Дивіться 23 листопада

Все буде добре

Дивіться сьогодні (23 листопада) о 16.00 у тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Інтерв’ю з Маргаритою Січкар

Зізнання відомого українського ресторатора Маргарити Січкар! Як вона вела безуспішну боротьбу із зайвою вагою цілих 14 років! І сьогодні бізнес-леді готова розповісти, завдяки чому їй вдалося скинути більше 10 кілограмів усього за три місяці!

Хочете схуднути без дієт? За допомогою йоги від Маргарити Січкар за місяць ви скинете 3 зайвих кіло!

Вважаєте, щоб досягти результатів у схудненні, необхідно докласти чимало зусиль? Маргарита Січкар знає, як худнути без дієт і жорстких тренувань! Сьогодні успішний ресторатор продемонструє вправи легкого ранкового комплексу йоги, що допоможе позбутися до трьох кілограмів за місяць!

Ваші діти полюбляють хрусткі подушечки? Приготуйте подушечки з інжиром, і ваші діти назавжди відмовляться від магазинних!

Кожен похід до магазину закінчується тим, що ваша дитина просить купити йому упаковку хрустких подушечок? Ольга Мартиновська не ​​прихильниця магазинних солодощів із сумнівним складом і тому радить всім мамам і татам приготувати їх вдома! Рецепт дуже простий і швидкий! А що вам для цього знадобиться – дізнаєтеся сьогодні!

Волосся, як у «Місіс Всесвіт 2016»!

Ваші зачіска схожа на «кульбабку» після того, як ви почали носити шапку? Ольга Торнер «Місіс Всесвіт-2016» навчить вас готувати маску для волосся, завдяки якій ви забудете, що таке наелектризоване волосся! Рецепт неймовірно простий, а ефект помітний після першого застосування!

Мерзнуть ноги, коли гуляєте з дітьми або ходите ринком? Тест-драйв методів, які допоможуть запобігти замерзанню ніг

У Аллочки Ковальчук після походу на ринок замерзли ноги, навіть незважаючи на те, що вона була у теплих шкарпетках, а у взутті були додаткові устілки! Вона дала завдання Жені Поливоді: знайти метод, щоб зігріти ноги. Женя знайшов аж три незвичайних методи. До експерименту Жені приєдналися Орест Шупенюк і Михайло Присяжнюк. Який метод виявився найефективнішим – дізнаєтеся сьогодні!

У вас вдома живуть вбивці – м’які іграшки!

Ви навіть не здогадуєтеся, які небезпеки можуть критися в улюблених плюшевих іграшках! Мікробіолог Оксана Вольська попереджає: вони можуть стати переносником стафілокока і спровокувати страшну алергію! Щоб уникнути таких наслідків, іграшки потрібно чистити. Як це зробити правильно, дізнаєтеся у сьогоднішньому випуску!