Героїня перевтілення готова до пластичної операції на 11 балів з 10

Все буде добре

Другий день грандіозного перевтілення з Романом Мєдним! Вчора героїня Анна Агапова змогла пройти перше випробування – здерти шкуру з миші. Стиліст Рома Мєдний розповів їй, як убити сірість в своєму одязі і вибрати саме ті речі, що підкреслять її фігуру. Сьогодні дівчині належить виконати друге завдання – зробити пластичну операцію. На диво для Романа Анна прийшла до пластичного хірурга без краплі сумніву в тому, що їй необхідна пластика. Анна впевнена, що це єдиний спосіб поліпшити своє життя і знайти молодого чоловіка, оскільки вона вважає себе найбільш некрасивою в світі! Дивіться, чи ляже героїня під лезо ножа, і який сюрприз її чекає на шляху до заповітної “ідеальної” зовнішності! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.