Гороскоп на рік від найсильніших екстрасенсів. Дивіться 26 грудня

Все буде добре

Дивіться сьогодні (26 грудня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Гороскоп на рік

Наступний рік – рік Вогняного Півня, птиці з буйною вдачею, яка приготувала сюрпризи для кожного з представників зодіакальних сузір’їв. Чого очікувати від наступаючого року і як підготуватися до несподіваних поворотів долі, розкажуть екстрасенси – Хаял Алекперов, Яна Пасинкова, Сурен Джулакян і Ольга Стогнушенко.

Експрес-перетворення до Нового Року!

До Нового Року лічені дні, але ще є шанс зустріти його абсолютно оновленою! Суперпрофесіонали – Діма Коляденко та Олена Мельник беруться за нову неймовірну історію перетворення, результат якого здатний поміняти абсолютно все! Але одне питання поставить все під загрозу! Чи скористається нова героїня Діми і Олени шансом на неймовірне перетворення або назавжди втратить можливість побачити себе в новому образі? У сьогоднішньому випуску все дізнаєтеся!

Хочете в будь-якому віці красиві і гладкі руки? Комплекс для рук, який замінить дорогу салонну процедуру

Всім відомо – вік жінки видають її руки, тому за ними потрібен ретельний догляд. Хочете знати, що допомагає Ользі Сумській підтримувати ручки в ідеальному стані? Тоді приєднуйтесь! Сьогодні актриса поділиться унікальним масажним комплексом, завдяки якому шкіра на руках завжди гладка і пружна.

НОВИЙ ЦИКЛ. ЗМАГАННЯ ЕКСПЕРТІВ! Як торгуватися на ринку, щоб вигідно купити продукти до новорічного столу. Частина 1

Нинішні ціни обмежують вас в кількості смачних і святкових страв на столі? Для того, щоб ви могли купити продукти до свята і заощадити, потрібно навчитися правильно торгуватися! Зоряні експерти «Все буде добре» Діма Коляденко, Євген Литвинкович і Євген Поливода стверджують, що вміють це робити краще за всіх! І готові поділитися з вами своїми секретами і навичками як роздобути знижку і більше заощадити!

Як подати паштет до новорічного столу, щоб здивувати гостей? Майстер-клас від Ольги Сумської

Ольга Сумська знає, як до святкового столу подати паштет так, що він стане головною холодною закускою! Сьогодні експерт поділиться своїм фірмовим рецептом ніжного і повітряного паштету, а також секретом його оригінальної подачі у вигляді фруктів! Такої смачного страви ваші гості ще точно не куштували!