Готуємо дієтичний весняний салат від Лариси Ренар

Все буде добре

Втома заважає вам радіти кожному дню? Психолог Лариса Ренар стверджує, що впоратися з поганим настроєм і наситити організм позитивною енергією вам допоможе її особливий вітамінний салат. На дно тарілки потрібно налити трохи заправки. Її яскравий сонячний колір – символізує життєву силу сонця і позитив, які нам додадуть сил та енергії. Енергією металу по Фен-шуй в найвищій мірі володіє шпинат. Як метал в земних надрах, потрібно викласти листя шпинату під сиром, який символізує енергію землі. Далі викласти курку, яка символізує варту. Останній інгредієнт – «небесний фрукт» або символ безсмертя – персик. Він асоціюють також з багатством, здоров’ям, достатком і довголіттям. Крім цього, персик відомий у Фен-шуй як символ кохання і шлюбу. У Китаї «везіння в коханні» часто називається «цвітіння персика». Читайте рецепт енергетичного салату тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.