Готуємо ситний вітамінний гратен з редискою

Все буде добре

Зараз багато хто намагається їсти овочі в свіжому вигляді, щоб отримати максимум вітамінів. Але після легких овочевих салатів немає відчуття ситості. А якщо молоді овочі зварити, то вони втратять свій смак і аромат. Та й змусити рідних з’їсти запечені овочі або овочі на пару дуже важко. Півфіналіст четвертого сезону проекту «МайстерШеф» Ярослав Бреус поділився своїм фірмовим рецептом дуже корисного та вишуканого овочевого гратена з редискою, який чудово тамує голод, і при цьому у ньому зберігається смак та аромат молодих овочів, завдяки маленькому секрету, який він розкрив! Від овочей у такому вигляді ваші рідні та гості точно не відмовляться!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.