Холодний борщ на кисляку зі щавлем

Все буде добре

Овочева юшка зі свіжої зелені з’явилася в раціоні наших предків ще на зорі кулінарії і по цей день є однією з найпопулярніших страв. Кожна країна має свій відомий літній суп: в Іспанії – гострий охолоджений Гаспачо, в Росії відома Окрошка, у Франції – холодний суп з креветками, а в Україні навіть влітку не можуть відмовити собі в борщі! Але в спеку не хочеться гарячого, тому зараз, ви дізнайтесь рецепт оригінального борщу, який ми приготуємо сьогодні. Це суцільне джерело вітамінів: кисляк легко засвоюється і допомагає травленню, окрім того зміцнює нервову систему, листя щавлю містять каротин, аскорбінову кислоту, калій, кальцій, магній, а буряк – джерело вітаміну C, він усуває токсини в організмі. Завдяки цієї страви, ваш об’єм зменшиться вдвоє! Як його готувати, розказав учасник шоу «МайстерШеф» – Олег Кошовий!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.