Хочете здивувати кохану людину? Приготуйте печиво-валентинки лебкухен

Все буде добре

Лебкухен – в перекладі з німецької означає «пряник» – це улюблене німецьке святкове печиво. Першими ці пряники почали випікати монахи ще в Середньовіччі. В ті часи, в Нюрнбергзі, було багато торговців прянощами, спеції були поширені, тому їх і почали додавати в печиво. Однак, коштували вони тоді дуже дорого і дозволити собі це печиво люди могли лише на свята. Зараз його традиційно готують на День Святого Валентина і не дарма. Адже кілька століть тому воно поєднало долі двох людей. Лебкухен було улюбленими ласощами герцогині Єлизавети Баварської. Одного разу вона наказала приготувати його в честь приїзду бургграфа Нюрнбергського Фрідріха VI. Гостю так сподобалися частування, що він почав навідуватися до герцогині все частіше. А скоро і одружився на ній. Таким чином, Єлизавета підкорила серце бургграфа і привезла рецепт Лебкухенів в рідне місто чоловіка. Тепер, в Німеччині, це печиво вважається доленосним. Німці вірять, що воно здатне поєднувати серця закоханих. А як приготувати це печиво, що володіє магічними властивостями, знає кулінарний експерт Тетяна Литвинова. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.