Хочете в 100 років почувати себе на 50? Світлана Фус розповість як!

Все буде добре

Якщо еліксир безсмертя так досі й не винайшли, то секрет довголіття відомий! До 100 років дожити вам допоможуть фарби! Цікаво? Дієтолог Світлана Фус розповіла, як продовжити собі життя і мати міцне здоров’я.

Зараз Україна – 121-а країна у світі за показником середньої тривалості життя. В середньому українці ледь доживають до 69 років. Але є 5 народівдовгожителів, які в середньому живуть довше 85 років, і серед яких рекордна кількість людей, які відзначили 100-річний ювілей: Сардинія, Окінава, Андорра, Південна Корея та Ікарія. Вчені кількох європейських країн довгий час з’ясовували, в чому ж секрет їхнього довголіття, і зовсім недавно стали відомі результати досліджень. Виявилося, що Читайте далі тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.