Ідеальна міні-спідниця для вашого типу фігури

Все буде добре

Міні – це коротка спідниця, зазвичай вище колін більше ніж на 15-20 сантиметрів. Уперше міні-спідниця з’явилася в Англії у 50-х роках. За легендою, якось під час прибирання квартири така собі Лінда з Лондона обрізала ножицями стару спідницю, щоб довгий поділ не заважав прибирати. Цього дня до неї навідалася модельєр-початківець Мері Куант. Ошелешена побаченим, уже наступного дня Мері виставила спідницю на продаж в крамниці, а згодом створила власну колекцію міні-спідниць. Після показу усі моделі в міні вийшли прогулятися Бродвеєм. Як стверджує легенда, вуличний рух завмер на кілька годин, і вечірні новини транслювали подію на всіх телеканалах. З того часу, спідниця-міні успішно закріпилася в індустрії моди. А вже в наш існує величезна кількість різноманітних типів коротких спідниць, але підібрати правильний тип під свою фігуру не так вже й легко. Але з порадами нашого стиліста Романа Мєдного відтепер ви з легкістю будете ходити по магазинам і підбирати річ, яка підходить саме вам!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.