Ідеальний носогубний трикутник по системі Керол Мадджіо

Все буде добре

Керолл Мадджіо – всесвітньо відомий фахівець у сфері гімнастики для обличчя та догляду за шкірою. Взятися за розробку власної системи краси її спонукав чоловік. Якось він необережно зауважив, що Керолл вже не така, як була раніше, і її молодість безслідно минула. Яку жінку такі слова не шокують ? Тільки інші б засмутилися, посварилися з чоловіком і затаїли б образу. Але Керол Мадджіо не зі слабкого десятка. Вона задумалась про те , як все ж таки поліпшити своє обличчя. «Якщо ми тренуємо тіло, то досягаємо дивовижних результатів ,таким чином ми можемо тренувати і м’язи на обличчі» – вирішила для себе Керол і почала розробляти спеціальну аеробіку для обличчя. Причому не тільки для жінок, а й для чоловіків. Нею можна займатися, починаючи з двадцяти п’яти років. Для цього вам знадобляться лишень ваші руки і 11 хвилин 2 рази на день. Результат ви побачите вже через десять днів. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.