Інтерв’ю-одкровення: життя Сергія Чопика після шоу «Зважені та щасливі»

Все буде добре

Священик Сергій Чопик за час проекту скинув цілих 90 кілограмів! Незважаючи на те, що він не виграв в шоу, його результат особиста перемога. А все тому що, працюючи священиком у кафедральному соборі міста Мукачево, він важив 221 кілограм! Через свої величезні розміри Сергій був на межі стати інвалідом! Його дружині Наталі доводилося робити все: доглядати за ним, як за лежачим хворим, виховувати дітей і стежити за порядком у будинку. При цьому вона ще й працювала! На думку Чопика, саме його дружина Наташа, а не він, – справжня героїня! Після того, як вся країна стежила за тим, як Сергій яро боровся зі своїм зайвою вагою, Чопики стали знову повноцінною сім’єю!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.