Італійське морозиво семіфредо за копійки!

Все буде добре

Семіфредо – традиційний італійський десерт, м’яке морозиво, приготоване у домашніх умовах. Завдяки своєму складу це незвичайне морозиво не замерзає повністю навіть у морозильній камері, тому довгий час залишається ніжним та м’яким. Обов’язкові інгредієнти традиційного семіфредо – вершки та яйця. Останні мають бути свіжими, не «старшими» за десять діб. Смак семіфредо визначають різноманітні добавки. Якщо покласти у вершково-яєчну суміш мигдаль, отримаємо мигдальне семіфредо, додамо м’яту – вийде м’ятне. Додають до домашнього морозива також фрукти, цукати, шоколад. Не забувають і про соуси, які можна приготувати з ягід, лікеру, поливають також десерт розтопленим шоколадом або сиропом з журавлини. Можна зустріти і зовсім незвичайні рецепти з додаванням хліба, а для любителів солоненького вигадали навіть семіфредо з оселедцем. Свій унікальний рецепт семіфредо має і Ектор Хіменес-Браво. У його основу він поклав старовинний рецепт італійських господинь!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру