Позбавтеся від набряклості ніг за 5 хвилин і знову надягайте свої улюблені підбори

Все буде добре

Напевно, у кожної в житті була така ситуація: прийшли до подруги в нових туфлях, роззулися, чаю попили, а додому доводиться йти босоніж, бо ноги набрякли і не влазять в туфлі! Якщо така набряклість спостерігається не регулярно і з’являється до вечора після тривалого перебування в положенні сидячи або стоячи, і набряклість до ранку проходить, то вам може допомогти масаж ніг. Також він стане відмінною профілактикою варикозу. Але у випадку, якщо ваші ноги набрякають регулярно і тривало, до ранку набряклість не проходить, тоді це вагомий привід звернутися до лікаря. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.