Вишуканий дієтичний обід для всієї сім’ї з індичої гомілки

Все буде добре

Тефтелі – поживна страва з м’ясного чи рибного фаршу, яка традиційно готується з додаванням овочів, рису, цибулі, зелені та інших інгредієнтів. Тефтелі користуються популярністю у різних кулінарних культурах світу: в Молдові їх називають кіфтелуц і готують з цибулькою, у Швеції ця основна страва готується з додаванням картоплі та прянощів, а в Ізраїлі тефтелі готують виключно з риби та подають з кисло-солодкими соусами.

Наш експерт Сергій Калінін сьогодні здивує вас по-справжньому оригінальним та дуже незвичним рецептом індичих тефтельок. Він готуватиме їх з журавлиною глазур’ю! Цікаво, на початку своєї історії журавлину не вживали в їжу. В середині 16 сторіччя в Америці ця червона ягода використовувалася виключно в лікувальних цілях. Завдяки своєму хімічному складові, вона допомагала зміцнити імунітет та боротися з передчасним старінням. Читайте рецепт тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.