Йога для відновлення сил після застуди

Все буде добре

Втомилися кашляти або хочете скоріше відновитися після застуди? Чемпіон світу з йога-спорту В’ячеслав Смирнов показав п’ять вправ, які допомагають не тільки швидко прийти в себе після хвороби, позбутися кашлю, але ще і зміцнюють імунітет. Тому, якщо виконувати їх регулярно, то можна взагалі забути, що таке простуда і кашель! Я кілька років тому був на Тибеті, де і дізнався від місцевих гуру цей комплекс. До речі, по впливу на організм він дуже схожий на лікувальний, але досить неприємний масаж, які дуже часто призначають у поліклініках, щоб остаточно позбутися кашлю. Але, хочу звернути увагу, що цей комплекс не лікує застуду, а тільки допомагає швидше відновитися на етапі одужання, коли самопочуття покращилося, але кашель ще залишився. Його ні в якому разі не можна виконувати на початковому етапі захворювання. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.