Як кинути палити? 2 тижні потому

Все буде добре

Ви випробували всі можливі методи позбутися шкідливої звички, але все одно рано чи пізно повертаєтеся до неї? Не впадайте у відчай, ваш випадок не безнадійний! Наші нестандартні способи допоможуть вам раз і назавжди розпрощатися з проблемою куріння!

Наприклад, деякі медики і психологи вважають метод сили волі занадто травматичним для курця. Психіка і організм не встигають звикнути до різких змін, і людина відчуває шалений дискомфорт. Але насправді для того, щоб перестати палити, вам не потрібно додатково відвикати від нікотину і використовувати будь-які засоби. Просто треба перестати палити і все! Ваш організм сам повернеться до нормального стану. Читати далі

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.