Як їсти і при цьому худнути? Вам допоможуть висівки!

Все буде добре

Висівки – це одна з оболонок зерна, яка потрапляє разом з крупами – пшеницею, гречкою, вівсянкою, житом, ячменем. Порошкові висівки мають перевагу перед гранульованими, адже до гранул часто додають борошно і крохмаль, через що збільшується їх калорійність і зменшується концентрація корисної клітковини. А порошкові висівки за рахунок високого вмісту клітковини сприяють поліпшенню травлення. Вони працюють як грубі ворсинки щітки, прочищаючи наш кишечник. Таким чином, харчові жири в найкоротші терміни залишають наш організм і не відкладаються там, де не слід. Крім того, додаючи в їжу висівки, ми насичуємося набагато швидше. Адже в шлунку вони розбухають і значно збільшуються в обсязі. Ще більше секретів схуднення за допомогою висівок розповіла дієтолог Світлана Фус. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.