Як впливає насильство у сім`ї на дитину?

Все буде добре

«Якщо ви не наважуєтесь піти від чоловіка-тирана сьогодні, в майбутньому ваша дитина може перетворитися на вбивцю!» – Стверджує наш експерт – психолог Вікторія Любаревич-Торхова. Чи варто залишатися з чоловіком тільки заради дитини? Досить важке питання для багатьох, у кожної жінки є свої причини, аби залишитися, однак, варто врахувати дещо: як з вами поводить себе чоловік, бачить і відчуває ваша дитина, що може спричинити за собою ланцюгову реакцію, і не тільки скалічити психіку дитині, але й перетворити її на справжнього садиста! Як уберегти майбутнє дитини, сьогодні розповість наш експерт!

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Известная украинская писательница присоеденилась к флешмобу #ЯНебоюсьСказати – истории людей, которые подвергались насилию! 

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.