Як навчити дитину протистояти стресу?

Все буде добре

Як захистити ваше чадо від емоційних травм і виростити успішну й впевнену в собі людину, яка вміє протистояти стресу? Найефективнішими вправами для розвитку стресостійкості поділиться наш експерт Анна Кушнерук.

Ми всіма можливими способами намагаємося захистити своїх дітей від зіткнення зі стресовими ситуаціями, а потім, коли дитина підростає, дивуємося, чому вона не справлятися з життєвими невдачами. Занадто турботливі мами не розуміють, що стрес – це не завжди погано, адже це реакція організму на нову незвичайну ситуацію.

Насправді стресові фактори можуть позитивно впливати на дитину. Наприклад, вона вперше йде з батьками в похід або виїжджає на відпочинок. Для дитини це нова обстановка, але вона отримує позитивні емоції, і такий стрес тільки йде їй на користь. А є негативні фактори які Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.