Як не вибрати вентилятор-вбивцю?

Все буде добре

Історії про вентилятори-вбивці можна знайти у ЗМі всього світу. У Бельгії одного спекотного літа загорівся пансіонат для літніх людей. 9 з них померли – задихнулися димом. Причина трагедії – несправний вентилятор. Такий самий висновок зробили пожежники, що прибули до квартири волгоградської радіоведучої. Електричний прилад загорівся. Жінка розгубилася і намагалася загасити його водою, чого ні в якому разі не можна було робити. Отримавши електротравму, вона втратила свідомість і задихнулася від чадного газу…

Не менш драматичними історіями переповнені Інтернет-форуми. Неприємності, що спричинили вентилятори, шокують. Саме тому майстер на всі руки Тарас Шпіра вирішив розібратися, чим загрожують вентилятори та як обрати найкращий.

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.