Як пережити літню спеку?

Все буде добре

 

 

У спекотні дні вам не вистачає сил, болить голова, пропадає апетит та мучить безсоння? Врятуватися від спеки допоможе праска! Як? Розповіли найкращі лікарі України – Костя Зеленський та Світлана Фус!

Негативний вплив спеки на собі відчувають абсолютно всі люди. Адже у спеку – вже після + 35С – порушуються процеси терморегуляції. Страждає весь організм. А деякі популярні методи порятунку від спеки є небезпечними для здоров’я помилками, які загрожують вашому житті. Тому експерти розповіли, як правильно без шкоди організму врятуватися від спеки! А ще вони розповіли, чому у деяких чоловіків відсутня ерекція в спеку! Про це читайте тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.