Як отримати користь і не отруїтися! Вибираємо фініки

Все буде добре

Фініки – це один із найкращих і швидких джерел енергії. Тому вони є відмінним перекусом для спортсменів і людей, які займаються важкою фізичною активністю. Вони швидко відновлюють сили і вгамовують відчуття голоду. Особливо корисні вони студентам і школярам під час складання заліків та іспитів. Вони допомагають мозку краще працювати. А завдяки високому вмісту харчових волокон, ці сухофрукти покращують роботу шлунка і кишечника.

Оскільки в фініках міститься багато калію – в 100 г – близько 26% денної норми, їх рекомендується вживати при серцево-судинних захворюваннях. Вони допоможуть зберегти серце здоровим. А ще, фініки – це відмінний тонізуючий і зміцнюючий засіб, який допомагає відновити сили після тривалої хвороби або при перевтомі. Але незважаючи на свої корисні властивості, ви можете отруїтися за допомогою фініка! Як уникнути цього і вибрати нечервиві плоди, знає технолог Андрій Бабаев!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.