Як познайомитися з чоловіком в магазині?

Все буде добре

 

Самотність – це головна проблема сучасних жінок! З проханнями навчити знайомитися до нас звертаються безліч телеглядачок! Але часто жінки не знають, як привернути увагу вподобаного чоловіка, а якщо це вийшло – як продовжити розмову?! У нас вже була можливість переконатися в дієвості методів знайомства на вулиці, запропонованих Дашею Трегубової. Вона – одна з найяскравіших, та найсексуальнішихтелеведучих України. Емоційна, весела та дотепна. Вона завойовує прихильність і симпатію жінок, а чоловіків буквально зводить з розуму.

Дашу обожнюють її подруги. Ще б пак! Як найменше двох із них вона познайомила з майбутніми чоловіками. А третій передбачила вдале заміжжя з міліонером. Менше ніж через рік передбачення здійснилося. Тому Трегубову близкі друзі вважають віщункою сильних почуттів та закоханості. До того ж сама телезірка каже, що краще за інших може помічати сильні боки особистості і правильно їх презентувати.

А от увагу свого чоловіка Даша привернула не тільки завдяки своїй зовнішності, а ще й використовуючи жіночі секрети та хитрощі, які саме рокова білявка готова поділитися з нашими учасницями. Дивіться, як це було!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.