Як познайомитися із чоловіком у торговому центрі? Дивіться 1 грудня

Все буде добре

Дивіться сьогодні (1 грудня) о 16.00 у тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Кулінарна рубрика з учасником «МайстерШеф»

Цього тижня учаснику шоу «МайстерШеф 6» Олександру Швецю не вдалося швидко впоратися з перепілкою, незважаючи на його статус професіонала з оброблення курей. А чи зможе він упоратися з курчатами на кухні «Все буде добре»? Такого випробування він точно не очікував!

Здивуйте гостей шепардським пирогом!

Коли ви в останній раз готували пиріг з коренеплодів? Костянтин Грубич пропонує сьогодні надолужити згаяне і приготувати смачний шепардський пиріг з одного неймовірно корисного, смачного і доступного інгредієнта, про який ви скоріше за все незаслужено забули!

Історія схуднення – Наталія Алексєєнко

Як стати стрункою і спокусливою всього за півроку, не з чуток знає фітнес-тренер Наталія Алексєєнко, яка за цей час зуміла позбутися 40 зайвих кілограмів! За допомогою яких трьох правил Наталя досягла такого приголомшливого результату, ви дізнаєтеся у сьогоднішньому випуску!

Зробіть ультрамодний геометричний браслет, як у американських дів, усього за 40 гривень!

Незвичайні форми і фактури геометричних браслетів просто підірвали модний бомонд! Зірки готові викласти тисячі доларів за такий стильний браслет! Але вам він може обійтися всього у 40 гривень! Майстриня Ольга Волкова знає, як зробити своїми руками точно такий же і істотно заощадити!

Цикл рубрик: «Ви більше ніколи не будете самотньою!»

Унікальні секрети знайомства з чоловіками у торговому центрі

Діма Коляденко кидає виклик Даші Трегубовій! Експерт стверджує, що знає унікальні методи знайомства з чоловіками для жінок будь-якого віку! І якщо ці методи виявляться дієвими, Даші доведеться у всіх на виду мити підлогу у торговому центрі! Виклик прийнято! Не пропустіть дізнатися результати спору!