Як розпізнати телефонну аферу?

Все буде добре
Ви не залишаєте свій гаманець без нагляду? Притискаєте до себе сумку в транспорті? Але обікрасти вас можуть і через ваш мобільний телефон! Юрист Михайло Присяжнюк та психолог Ганна Кушнерук поділяться порадами, як розпізнати і покарати шахраїв!
Технічний прогрес не тільки сприяє розвитку ліні, але і фантазії аферистів! Сьогодні існує неймовірно велика кількість різноманітних способів, за допомогою яких вас можуть обдурити, а ви і оком не моргнете! Вам можуть заблокувати сім-карту, зняти гроші, попросити «повернути» їх, нібито поповнивши вам рахунок, і так далі … На перший погляд здається, що це не так вже й страшно, але люди іноді втрачають не тільки грошей, а й квартир, і машин! Саме тому ми вирішили докладно розглянути всі можливі способи афер і розібратися, як не повестися на них. Читайте більше!
  ♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.