Як самодіагностувати мастопатію? Поради гінеколога

Все буде добре

Мастопатія – це доброякісна пухлина грудей, що складається з залозистої і сполучної тканини. Так само до цього захворювання відносяться кулясті кістозні утворення, а це саме рідина, ізольована сполучною тканиною. І вона є у 70% жінок – це найпоширеніше захворювання молочної залози. При цьому вона може не проявляти себе роками або ж давати симптоми, які дуже легко сплутати з елементарними хворобливими відчуттями при менструації. А ще невтішна статистика останніх років говорить про те, що мастопатія – не суто жіноче захворювання. Гінеколог Людмила Шупенюк стверджує, що чоловіча мастопатія пов’язана з підвищеним вмістом жіночих статевих гормонів в організмі. Наприклад, любителі пива (навіть безалкогольного) належать до групи підвищеного ризику виникнення чоловічий мастопатії. Це обумовлено тим, що Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.