Як прикрасити ялинку по фен-шуй. Поради Лариси Ренар

Все буде добре

Хочете, щоб ялинка була не тільки прикрасою будинку і символом Нового року, а й принесла вам любов, здоров’я і багатство на весь наступний рік?! Ми виконаємо ваше бажання і навчимо правильно прикрашати новорічну красуню. А допоможе вам у цьому психолог і автор бестселерів Лариса Ренар.

Приносячи в будинок зрубану ялинку, або встановлюючи штучну, потрібно пам’ятати, що ви все ж міняєте фен-шуй наших квартир. Ваша новорічна красуня являє собою янь, а на вулиці зараз царює інь – холод, темрява, нерухомість. А оскільки фен-шуй любить гармонію, тобто поєднання інь та янь, то вдома необхідно створювати яскраву, блискучу, радісну обстановку. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.