Як повернути бадьорість? Приготуйте щі!

Все буде добре

Щі – основна гаряча страва на російському столі, яку готують вже більше тисячоліття. Вважається, що вони з’явились в національній кухні Росії ще в дев’ятому столітті, коли із Візантії була завезена капуста. Її готували у всі часи в різних верствах населення. Звісно, що рецепт в кожному регіоні, і навіть в кожній родині міг відрізнятись. Бідні селяни найчастіше готували «порожні» щі, які складалися з однієї капусти та цибулі. Більш заможні родини готували «ситні або багаті», в які додавали також м`ясо, гриби та вершкове масло. Однак при всіх численних варіаціях цієї страви, завжди зберігався традиційний спосіб приготування – щі спочатку варили, а потім «нудили» в печі при дуже маленькому вогні. І сьогодні Тетяна Літвинова приготує ситні щі, які неодмінно прийдуться до смаку вам та вашій родині! Читайте рецепт здесь!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.