Як вибрати безпечне м’ясо?

Все буде добре

 

 

М’ясо – це основний продукт харчування особливо для чоловіків, і нам, господаркам, доводиться досить часто його купувати. По-перше, звертайте увагу на зовнішній вигляд м’яса, воно повинно бути яскравого кольору. Якщо воно – темне, то це свідчить про його низький сорт, а також могла зібратися кров після забою, якщо тварина нервувала в цей момент. А чим більше крові в м’ясі, тим гірша його якість, адже кров – це рознощик інфекцій та мікроорганізмів. Особливо влітку ми повинні вибирати м’ясо, щоб на ньому не було кров’яних згустків. Якщо ж м’ясо забили правильно, вся кров з нього виходить, а м’ясо та його якість стають набагато кращими. Якісне м’ясо зберігається 3 доби… Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.