Як вибрати парфуми до Дня Святого Валентина

Все буде добре

Розрізняють 3 основні види парфумерії: парфуми, парфумована вода і туалетна вода. Для того, щоб зрозуміти в чому полягає їх відмінність, треба розібратися, з чого вони складаються. До складу парфумованої і туалетної води входять: спирт, вода та віддушки, тобто парфумерна композиція. Натомість, до складу парфумів вода не входить. Крім цього, різниться кількість від душок – парфуми містять до 40 % парфумерної композиції і через це зберігають запах в середньому від 6 до 8 годин , а то й довше. До речі, парфуми – це найдорожчий вид ароматичної рідини. Щодо парфумованої води, то вона містить 10-15 % парфумерної композиції , відповідно і запах зберігає всього лиш протягом 4-5 годин. Популярна сьогодні туалетна вода містить всього від 3 до 12 % парфумерної композиції , та зберігає запах всього протягом 2-3 годин. Її доводиться наносити по кілька разів протягом дня. Крім цього, існують ще різні класи парфумерії, які залежать від якості й виготовлення ароматної продукції. Але найважливіше знати, як можна розпізнати підробку парфумерії! Про це з усіма подробицями розповість експерт з якості товарів Костянтин Грубич. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.