Як виростити іриси на підвіконні? Поради сім’ї квітникарів

Все буде добре

Іриси – вишукані квіти! Ми звикли садити жовті та фіолетові, а ось на садибі родини квітникарів Віри та Євгена Назарових ростуть і білі з синьою окантовкою, і рожеві, і помаранчеві, і коралові, і насичено сині, і навіть чорні іриси! А головне – всі вони здорові, величезні квіти, з яскравим, насиченим забарвленням. А зараз якраз сезон посадки ірисів, саме тому Надя Матвєєва запросила Віру і Женю! Вони дали поради нашим глядачам, які теж хочуть мати вишукану квітучу клумбу ірисів! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.