Які продукти позбавлять від хрускоту та болю суглобів?

Все буде добре

А чи знали ви, що в тілі людини більше 200 суглобів?! У кожного з них чималий «гарантійний термін» – в середньому до 150 років! А деякі вчені впевнені, що завдяки своїй будові, вони розраховані на 800 років! Проте реальність така, що вже після 20 років відбувається зношування суглобів, вони скриплять, болять і погано згинаються, зʼявляється біль, хрускіт, відчуття скутості в кінцівках і в зонах хребта. І зареєстровано понад 3 мільйона українців, які страждають на подібні захворювання.

Завдяки своїй будові суглоб ідеально пристосований до виконання необхідної роботи, а для цього потрібні такі якості : еластичність, гнучкість, рухливість, амортизація, міцність. Щоб зберегти ці якості та підтримати здоров’я суглобів, необхідно всього 5 чудо-продуктів, про які розповіла Світлана Фус. Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.