Які трави можна додати до своїх страв, щоб схуднути? Дивіться 29 березня

Все буде добре

Дивіться сьогодні (29 березня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Трави, які допоможуть схуднути без зусиль

Хочете, щоб чоловік схуд, але не можете впоратися з його лінню? Допоможуть чарівні трави! Саме цим способом вирішила поекспериментувати Світлана Білейчук в схудненні свого чоловіка і звернулася за допомогою до екстрасенса Олени Курилової. Зіллячко було надіслане разом з докладною інструкцією, і сьогодні ви дізнаєтеся про результати цього експерименту! Не пропустіть найцікавіше!

Як схуднути за допомогою дитячих танців?

Пустуючи зі своєю дитиною, ви можете не тільки весело провести час, але ще і схуднути! У цьому на власному досвіді переконалася фіналістка 16-й «Битви екстрасенсів» Ольга Стогнушенко! І сьогодні експерт разом зі своєю донькою Любашою покажуть кілька ефективних танцювальних рухів, завдяки яким зайві кілограми просто тануть!

ВЕЧЕРЯ З ЗІРКОЮ: ЩО ВОНА ЇСТЬ ПІСЛЯ 18:00, ЩОБ ЗАЛИШАТИСЯ СТРУНКОЮ?

Тетяна Литвинова за останній час схудла і ще більше погарнішала, що викликало особливий інтерес до її раціону. Тому Надія Матвєєва поспішила дізнатися, чим же вечеряє кулінарний експерт після шести і чим годує свого чоловіка Ярослава. Про її фірмовий рецепт скумбрії з пюре з брокколі ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

ТИЖДЕНЬ МАСОК ДЛЯ КРАСИ З АЛОЕ: від посічених кінчиків волосся

Ваше волосся стало тьмяним, а кінчики посіклися? Не поспішайте їх остригати! Косметична маска з алое за рецептом телеведучої Лілії Ребрик всього за 2 тижні реанімує ваше волосся, зробить його блискучим і здоровим!

Три НЛП-прийоми, як змусити зробити чоловіка зараз те, що він вже півроку відкладає на потім?

Вам місяцями доводиться випрошувати у чоловіка прибити полицю у ванній? Як же домогтися від чоловіка негайно виконувати обіцянки? Наші експерти на своїх чоловіках перевірять: чи дієві поради НЛП-психолога Тетяни Ларіної? І сьогодні Тетяна Ларіна, Анна Гуарана, Лена Мельник, Катерина Велика, а також Василь Смольний зі своєї чоловічої точкою зору підкажуть, що потрібно зробити, щоб чоловік тримав слово до кінця.