Які зимові тренди завалялися у вашій шафі?

Все буде добре

У вашій шафі давно висить без діла плюшевий піджак, завалялися джинси з високою талією або сорочка в клітинку? Саме час дістати їх і привести в порядок! Стиліст Рома Мєдний стверджує саме ці три тренда – на піку моди в зимовому сезоні.

Все більше дівчат і жінок з кожним роком віддають перевагу джинсам з високою талією. Причина очевидна: наші модниці, нарешті, усвідомили, що джинси з низькою талією не завжди вигідно підкреслюють переваги фігури, і далеко не на всіх ідеально сидять. Основна проблема в тому, що багато дівчат просто не розуміють, що, виходячи з індивідуальних особливостей своєї фігури, їм не варто надягати такі джинси, щоб не підкреслювати свої мінуси. Дизайнери прийшли до того, що мішкуваті джинси … Читайте далі тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.