Колумбійський подорож Ектора та Ані в місті наркобаронів

Все буде добре

Кулінар Ектор Хіменес-Браво привіз Аню у своє улублене місто Колумбії – Медельїн. Він для колумбійців – як Голівуд для США! Адже сюди у пошуках кращого життя з’їжджаються найгарніші колумбійські дівчата. Та, якщо у Голівуді красуні прагнуть знайти відомого продюсера, то тут – забезпечити себе, одружившись із наркобароном! Адже ще не так давно містом правив легендарний Пабло Ескобар, який за своє життя перетворив Медельїн на місто бандитів та наркодилерів! Зараз Медельїн – друге за величиною та найбільш розвинене місто Колумбії. Тут живуть відомі винахідними, вчені та митці. А ще тут – найгарніші пишнотілі жінки та найкращий клімат! І сьогодні Ектор Хіменес-Браво зробить усе, аби Аня і глядачі закохались у це місто так само, як і він! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.