Комплекс для інтимного здоров’я – профілактика хвороб і поліпшення інтимного життя

Все буде добре

Ви ведете сидячий спосіб життя й задоволені цим? А ви знали, що до 30 років у вас може з’явиться цілий ряд захворювань: пахові грижі, запори, геморой, а також кіста та запалення придатків у жінок, простатит й імпотенція у чоловіків! Але щоб запобігти цим страхітливим наслідкам вашої пасивності, ви можете займатися спеціальним тренуванням від Аніти Луценко для профілактики хвороб і навіть поліпшення інтимного життя! Ви накачаєте не тільки м’язи преса, а й м’язи сідниць, стегон, які стискаючись тиснуть на внутрішні органи, змушуючи активно циркулювати кров. До того ж ви навчитеся правильно дихати. У комплексі з вправами правильне дихання змушує скорочуватися внутрішні групи м’язів, які при звичайному прокачування преса в залі не працюють. Таким чином, ви не тільки прокачуєте м’язовий корсет, але й працюєте з внутрішніми м’язами. І що найважливіше: за допомогою дихання, скорочення діафрагми, тиснете на внутрішні органи, роблячи свого роду масаж, що не дозволяє крові застоюватися! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.