Кулінарна битва за серце Олега Гопаца – фіналіста «Зважених та щасливих»!

Все буде добре

 

 

Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок! Подивіться, чи не підвели смакові рецептори фіналіста «Зважених і щасливих» – Олега Гопаца при виборі дівчата! Протягом місяця представниці жіночої статі надсилали нам свої рецепти – і ось Олег спробував страви 10 півфіналісток і вибрав трьох дівчат, яких запросить на побачення! Дивіться, кому хлопець віддав перевагу, а яку страву він одразу прибрав з борьби.

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.