Магія свічок: як запалювати свічки, щоб привернути удачу?

Все буде добре

Ви дуже любите запалювати свічки, особливо в Різдво? Але, виявляється, є секрети, як в цей день за допомогою свічок очистити будинок, привернути успіх та багатство! Їх розкриє екстрасенс Олена Курилова, а майстриня Ольга Волкова навчить робити свічку-оберіг своїми руками.

Свічка – потужний енергетичний фільтр, сорбент. Свічки використовуються у всіх церквах і екстрасенсами усього світу неспроста. Багатовікова традиція запалювання свічок будинку в Різдво підтримується майже в кожній родині. Щоб свічки очищали ваше житло, потрібно знати декілька правил: взяти правильні свічки і правильно їх розставити. А, щоб привернути удачу і достаток, зробити свічку-оберіг своїми руками. Її потрібно зробити напередодні свята, поки не пропала різдвяна енергетика!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.