Маска і пілінг для шикарного волосся, як у Кетрін Зета-Джонс

Все буде добре

Волосся акторки Кетрін Зета-Джонс протягом десятиріч вражає своєю неперевершеною красою. І секрет полягає зовсім не в генетиці, а в унікальних засобах, якими постійно користується відома кінозірка. Бездоганний вигляд у кадрі, а отже постійна зміна зачісок, ще на початку кінокар’єри призвела до погіршення стану волосся. У повсякденному житті воно залишалося тонким і тьмяним. І жодні салонні процедури не давали бажаного результату. Тож акторка згадала про засоби, якими постійно користувалася її бабуся. Відтоді володарка «Оскара» забула про салони і доглядає за своїм волоссям самостійно! Адже, як вона стверджує, два прості секрети роблять справжні дива з її волоссям. Сьогодні ці секрети повідає косметолог Ольга Метельська! Читайте рецепт маски та пілінгу тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.