Майстер-клас з вибору правильного кефіру від Костянтина Грубича

Все буде добре

Квасили молоко і знали про цілющі властивості кефіру у Древній Греції, Римі, Іудеї, в країнах Азії, на Тибеті та в Індії. Як сировину використовували коров’яче, козине, овече, кобиляче молоко. Народи Тибету і Кавказу з незапам’ятних часів вважають кефір джерелом здоров’я та довголіття. У легендах молочний грибок називали даром богів. Його свято берегли – не передавали, не дарували і не продавали. Це вважалось гріхом, що позбавляв грибок його цілющих властивостей. На Кавказі дівчата, що виходили заміж, отримували закваску на придане, але не просто так: вони викрадали його у батьків. Під час Кримської війни завдяки кефіру на ноги підняли багатьох важкопорадених, знаючи, що кефір покращує імунітет і пригнічує гнилісні процеси в організмі. На Кавказі до Криму свого часу їздили лікуватися ним від туберкульозу. А експерт з вибору продуктів Костя Грубич знає, як потрібно вибирати цей цілющий продукт! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах :) Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.